माधव सिग्देलको तिजको कोसेली “पुतली काँ बस्यो” सार्वजनिक

  • २९ असार २०७५, शुक्रबार ०२:५९
  • 4511 Views


Bishow Bandu Bhandari

….

युवा गायक तथा सर्जक माधब सिग्देलको तिज कोसेली पुतली काँ बस्यो सार्वजनीक भएको छ चर्चित गायिका सम्झना लामिछाने मगर र माधब सिग्देलको आवाजमा रहेको गितमा लय गायक सिग्देलकै रहेको छ भने शब्द विशाल क्षेत्रीको रहेको छ सम्झाना डिजिटल मार्फत बजारमा आएको यस गितको भिडियो निमार्ण भने शाही भिजन .प्रा .लि ले गरेको छ प्रकाश भट्ट द्वारा निर्देशित भिडियोमा गायिका स्वयंम सम्झना लामिछाने र अहिलेका चर्चित गायक तथा मोडल प्रकाश सपुतले कम्मर मर्काएका छन् सम्पादन विष्णु शर्माको रहेको छ गायक माधब सिग्देलको तिज गित खैमादल यता ले जुरेली चरी लगायत ले निकै चर्चा बटुलेको थियो। विशुद्ध मनोरन्जन मुलक र दिदिबहिनी हरुलाई छमछमी नचाउने विश्वास गायक सिग्देलले बताए गायक सिग्देल यतिवेला जापानको फुकुओकामा बस्दै आएका छन् विश्वभरि रहनुभएका चेलिहरूलाई यसै गित मार्फत शुभकामना व्यक्त गरेका छन् बाँकी पुरा भिडियो
हेर्नुहोस्

Avatar

Next Story