दाङ : यातायात क्षेत्रलाई अझै व्यवस्थित बनाउछौ : यातायात यवसायी

 • २९ फाल्गुन २०७४, मंगलवार १९:०६
 • 247 Views
Facebook Twitter


 • radionrn
 • शरद रेग्मी, दाङ  । राप्ति अंचल सार्वजनिक यातायात ब्यवसायी समितिका नवानिर्वाचित पदाधिकारिहरुले यातायात क्षेत्रलाई अझै ब्यवस्थीत बनाउदै ब्यवसायीहरुको लगानि संरक्षणमा ध्यान दिने बताएका छन । १७ औ अधिवेशन तथा ३३ औ साधारण सभाबाट निर्वाचित
  पदाधिकारिहरुलाई आज रिपोटर्स क्लब नेपाल दाङले आयोजना गरेको स्वागत तथा सम्मान कार्यक्रममा बोल्दै पदाधिकारिहरुले त्यस्तो बताएका हुन ।

  कार्यक्रममा बोल्दै समितिका नवनिर्वाचित अध्यक्ष शुरेस हमालले आगामि दिनमा पुर्ण स्वच्छ प्रतिस्प्रर्धाका साथ यातायात क्षेत्रलाई ब्यवस्थीत गर्दै अगाडि वढने बताउनुभयो । उहाँले पछिल्लो समयमा प्रालिका नाममा अस्वस्थ प्रतिस्प्रर्धा वढिरहेको भन्दै हमालले त्यसले सवै ब्यवसायीहरुलाई हानि पु¥याउने बताउनु भयो ।

  त्यसैगरि हमालले अधिवेशनका बारेमा केहि साथीहरुले असन्तुष्टि जनाएको भन्दै आफुले सवैलाई मिलाएर समितिलाई अगाडि वढाउने बताउनु भयो । त्यसैगरि कार्यक्रममा बोल्दै प्रमुख अतिथि नेपाल पत्रकार महासंघका अध्यक्ष सविन प्रियासनले जनतालाई सहज हुने गरि यातायात क्षेत्रलाई ब्यवस्थीत गर्न आग्रह गर्नुभयो ।

  पछिल्लो समयमा यातायात क्षेत्रमा बिकृति वढेकोभन्दै त्यसले सवैलाई हानि पु¥याउनेमा जोड दिनुभयो । उहाँले अझै पनि यात्रुहरुलाई गाडि स्टाफहरुले तान्ने प्रवृतिको अन्त्य नभएको भन्दै त्यस्तो कार्यले जिल्लाको पहिचानमा समेत असार पु¥याउने बताउनु भयो । त्यसैगरि कार्यक्रममा बोल्दै नागरिक समाज दाङका सल्लाहकार टिकाराम रेग्मीले नागरिकहरुलाई सहज हुने गरि यात्रुमैत्रि बातावरणमा


  यातायात संचालनको पहल थाल्न नवनिर्वाचित पदाधिकारिहरुलाई शुभकामना दिनुभयो । रेग्मीले यातायात क्षेत्रको सुधार आवश्यक रहेको भन्दै त्यसका लागी सवै लाग्नुपर्नेमाजोडदिनुभयो । त्यस्तै कार्यक्रममा बोल्दै ईलाका प्रहरि कार्यालयतुलसीपुरका डि ए पि प्रकाश सापकोटा , शसस्त्र प्रहरि वेश क्याम्प तुलसीपुरका डि एस पि जगदिश जोसिले शान्ति पुर्ण रुपमा अधिवेशन सम्पन्न गरेको प्रति धन्यबाद दिनुभयो । त्यसैगरि शान्ति पुर्ण रुपमा यात्रुहरुलाई सहज हुने गरि स्वच्छ प्रतिस्प्रर्धाकासाथ ब्यवसाय संचालन गर्न आग्रह गर्नुभयो ।


  रिपोटर्स क्लव नेपाल प्रदेश नम्वर ५ का अध्यक्ष शरद रेग्मीको अध्यक्षतामा भएको स्वागत सम्मान कार्यक्रममा समितिका नवनिर्वाचित प्रशासनिक सचिव नारायण न्यौपानेले नवगठित समितिले सवै ब्यसायीहरुको हितमा काम गर्ने प्रतिवद्धता ब्यक्त गर्नुभयो । सो अवसरमा नवानिर्वाचित पदाधिकारि तथा सदस्यहरुलाई टिका एव खादा लगाएर स्वागत सम्मान गरिएको थियो । सोहि कार्यक्रममा तुलसीपुर बाट सरुवा भएर जान लाग्नु भएको शसस्त्र प्रहरि वेश क्याम्प तुलसीपुरका डि एस पि जगदिश जोसि र प्रहरि निरिक्षक गोविन्द केसीलाई बिदाई समेत गरिएको थियो । कार्यक्रमको संचालन रिपोटर्स क्लव नेपाल दाङ शाखाका सचिव बिमल गौतमले गर्नु भएको थियो ।तपाइको बिचार तथा समाचारको लागि यसमा क्लिक गर्नुहोस ।

 • ताजा समाचार

ताजा समाचार

Image

काँग्रेसको प्रमुख सचेतकमा खाँण नियुक्त

काठमाडौं । काँग्रेस संसदीय दलको प्रमुख सचेतकमा प्रभावशाली नेता बालकृष्ण खाँण नियुुक्त हुनु भएको छ । संसदीय

Image

रोजगारी सृजनाका लागि सरकार गम्भीर छः मन्त्री विष्ट

श्रम तथा रोजगार मन्त्री गोकर्ण बिष्टले रोजगारी सृजनाका लागि आवश्यक नीति बनाउने प्रतिबद्धता ब्यक्त गर्नु भएको छ

Image

पुनर्वास घटनामा परी शहादत प्राप्त शहीद गौतम र गम्भीर घाइते चापागाईँको परिवारलाई राहात प्रदान

हरिश्चन्द्र बाग, रेडियो बेलौरी कञ्चनपुर, ०६ फागुन । गत वर्षको फागुन २६ गते घटेको पुनर्वास घटनामा परी शहादत

Image

लागू औषध तस्करलाई मृत्युदण्ड दिइनुपर्ने पक्षमा ट्रम्प

अमेरिकी राष्ट्रपति डोनाल्ड ट्रम्पले लागू औषध तस्करलाई मृत्युदण्ड दिइनुपर्ने बताएका छन् दुखाइ कम गर्ने

Image

सरकारको काममा प्रगति भइरहेको छ : प्रधानमन्त्री ओली

प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले सरकारको काममा प्रगति भईरहेको दावी गर्नु भएको छ । दमक–चिसापानी सडकको उचित