बिमान दुर्घटनामा मृत्यु भएकाको शवको पोस्टमार्टम गर्न कम्तिमा चार दिन लाग्ने

 • २९ फाल्गुन २०७४, मंगलवार १५:३९
 • 2769 Views
Facebook Twitter


 • radionrn
 • काठमाडौं । त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय वमानस्थलमिा हिजो भएको विमान दुर्घटनामा परी मृत्यु भएकाको शव पोस्टमार्टमपछि आफन्तलाई बुझाउन शुरु गरिएको छ । त्रिवि शिक्षण अस्पतालले दुर्घटनाका मृतकको शव आफन्तलाई बुझाउन सुरु गरेको छ ।  हिजो भएको युएस बङ्ला विमान दुर्घटनामा २२ नेपालीसहित ४९ जनाको मृत्यु भएको छ । सबै शवको पोस्टमार्टम गर्न कम्तिमा चार दिन लाग्ने अस्पतालले जनाएको छ। अहिले त्रिवि शिक्षण अस्पतालको फरेन्सिक विभागअगाडि मृतकका आफन्तको भिड लागेको छ । विमानमा आगो लाग्दा जलेका शवको पहिचानमा समस्या भएको छ ।

  हिजो भएको विमान दुर्घटनामा परी चालकदलका सबै सदस्यको मृत्यु भएको छ । विमानचालक आबिद सुल्तानको नर्भिक अस्पतालमा मृत्यु भएको हो ।  यूएस–बंगला एयरलाइन्सका मार्केटिङ सपोर्ट तथा पीआर जनरल म्यानेजर मोहम्मद कामरुल इस्लामले मृत्युको पुष्टि गर्नु भएको हो । अन्य दुई क्याबिन क्रू सदस्यहरू कोपाइलट पृथुला राशिद र ख्वाजा हुसेनको दुर्घटनास्थलमै मृत्यु भएको थियो ।
  यसैबीच, विमान दुर्घटनामा परी मृत्यु भएकाहरुको शव पोस्टमार्टम गरी आफन्तलाई बुझाउने तयारी भएको छ । दुर्घटनामा मृत्यु भएका सबै ४९ जनाको शव अहिले महाराजगन्ज त्रिवि शिक्षण अस्पतालमा राखिएको छ ।

  अस्पताल स्रोतका अनुसार विमानमा आगो लागेका कारण शव जलेकाले सनाखत गर्न मुस्किल हुने देखिएको छ । पोस्टमार्टम गर्दा पहिचान खुल्न नसक्ने शवहरुको डिएनए परिक्षण गर्नु पर्ने अस्पतालले जनाएको छ ।  बंगलादेशको राजधानी ढाकाबाट काठमाडौँका लागि उडान भरेको विमान त्रिभुवन अन्तर्रा्ष्ट्रिय विमानस्थलमा हिजो दुर्घटना हुँदा सवार ७१ मध्ये ४९ जनाको मृत्यु भएको थियो । दुर्घटनामा घाइते भएकाहरुको काठमाडौंको विभिन्न अस्पतालहरुमा उपचार भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ। घाइतेमध्ये केहिको अवस्था चिन्ताजनक रहेको बताइएको छ ।तपाइको बिचार तथा समाचारको लागि यसमा क्लिक गर्नुहोस ।

 • ताजा समाचार

ताजा समाचार

Image

पार्टी इतिहासमै कमजोर बनेके छ : नेता सिंह

नेपाली काँग्रेस केन्द्रीय कार्यसमितिको बैठक ललितपुरस्थित पार्टी केन्द्रीय कार्यालय सानेपामा जारी छ ।

Image

उर्जा क्षेत्रको विकासलाई सरकारले प्राथमिकतामा राख्छः मन्त्री पुन

ऊर्जामन्त्री वर्षमान पुनले ऊर्जा क्षेत्रको विकासलाई सरकारले प्राथमिकतामा राख्ने बताउनु भएको छ । आर्थिक

Image

प्रदेश नम्बर ४ मा आज मन्त्रीपरिषद् विस्तार गर्ने तयारी

प्रदेश नम्बर ४ का मुख्यमन्त्री पृथ्वीसुब्बा गुरुङले आज मन्त्रीपरिषद् विस्तार गर्ने तयारी गर्नुभएको छ । यसका

Image

राहतको रकम लिन जिल्ला प्रशासन धाउन नपर्ने

जनक बहादुर शाही, हुम्ला । दैबि प्रकोपमा परेका ब्यक्तिहरुलाई जिल्ला प्रशासन कार्यालयले राहत स्वरुप बितरण गरीने

Image

नेपाल बार एसोसिएसनको १४ औं राष्ट्रिय सम्मेलन आजदेखि नेपालगञ्जमा

कानुन व्यवसायीको छाता संगठन बार एसोसिएसनको १४ औँ राष्ट्रिय सम्मेलन आज सुरु हुँदैछ । ‘स्वतन्त्र, निष्पक्ष, सक्षम