सुनिल गिरिको “को होला त्यो ३” बजारमा : टोलाउदै होला

  • २१ फाल्गुन २०७४, सोमबार १६:३७
  • 2730 Views


radionrn

फाल्गुन २१, लोक पप तथा नेपाली प्रकृति प्रेमी कलाकार तथा गायक सुनिल गिरीको स्वरमा “को होला त्यो ३ (टोलाउदै होला)” बजारमा आएको छ । सुनिल गिरिको स्वर/संगीत/स्वब्द बद्ध गीत “को होला त्यो” र “को होला त्यो २”को अपार सफलता पछी अहिले सुनिल गिरिली “को होला त्यो ३” बजारमा ल्याएका छन् ।

नेपाली प्रकृतिको प्रेमी गायक तथा मोडल सुनिल गिरिले आफ्ना पछिल्ला गीतहरु जस्तै यो गीतमा पनि सिक्किमको मनोरम वातावारणलाइ यो गीतमा देखाएका छन् । डाडा पाखा, माया प्रेम तथा नेपाली प्रकृतिलाइ झल्काउने गीतहरु गर्दै गर्दा सुनीलको यो गीतपनि यी बिषयबस्तुलाइनै समेटेरको छ ।

उत्कृत मोडल पाउल साहको र क्रिष्टिना थापाको फिचरमा यो गीत बजारमा आएको छ । सुनिल गिरिको “को होला त्यो” र “को होला त्यो २”गीतहरुमा पनि पाउल साहकोनै अभिनय रहेको थियो भने यो गीतमा पनि पाउल शाहकोनै अभिनय हरेको छ ।

यो गीतमा
स्वर/संगीत/शब्द : सुनिल गिरि
थप स्वर : टिका गुरुङ तथा बेनुका राइ
अभिनय : पाउल शाह तथा क्रिष्टिना थापा / सेल्डेन वान्गुम, पेमा चोडेन शेर्पा
अरेन्ज : रिकेश गुरुङ
निर्देशन : अनिल के मानन्धर
सम्पादन/ क्यामेरा/ ग्राफिक्स : पवन सिम्खडा

गीतहेर्नुहोस :

Avatar

Next Story